Serwis energia.org.pl pośwęcony jest takim zagadnieniom jak energia odnawialna, ekologiczne źródla energii, pompy ciepła, ogwnia fotowoltaiczne, oraz o metodach pozyskiwania finansowania. Nasze forum energetyczne pomoże znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujace pytania.
Rozporządzenia
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW w sprawie zwolnień od podatku akcyzowego
Organ uchwalający Minister Finansów
Metryka Dz.U.2009.32.228
Opis Dz.U.2009.32.228
ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA FINANSÓW
z dnia 24 lutego 2009 r.
w sprawie zwolnień od podatku akcyzowego
Obrazek brak
Rozmiar pliku 118,24 kb
Data uchwalenia wtorek 24.02.2009
Pobrań 115
Pobierz
Pobieranie dokumentów możliwe jest tylko dla zarajestrowanych i zalogowanych użytkowników .

Zarejestruj się bezpłatnie, bądź jeżeli masz już konto, zaloguj się:

Login: Hasło:
Zapamiętaj mnie
Ocena
 10.0 - 1 głos 

Energia konwencjonalna
Rozmowa ze Stanisławem Gawłowskim, sekretarzem stanu w Ministerstwie Środowiska
CZARNEGO SCENARIUSZA W WYPEŁNIANIU UNIJNYCH ZOBOWIĄZAŃ NIE BĘDZIE Mimo ogromnych nakładów finansowych i wielu nowych inwestycji Polska nadal ma ogromne potrzeby do zrealizowania w gospodarce wodno-ściekowej...
Ostatnio dodane artykuły:

Ogólnie o energii odnawialnej
Koszalin ma zbiornik retencyjny na Dzierżęcince
Zbiornik retencyjny na rzece Dzierżęcince w Koszalinie zapełniony. Ochroni on mieszkańców Koszalina i ich mienie przed podtopieniami. W niedalekiej przyszłości będzie też miejscem rekreacji i wypoczynku. Inwestycję w 80 procentach sfinansował WFOŚiGW w Szczecinie.
Ostatnio dodane artykuły:

Rodzaje energii odnawialnej
Nowa perspektywa finansowa UE 2014-2020. Wyzwania dla ekologii i ochrony środowiska.
Środki z funduszy europejskich na lata 2014-2020 będą odgrywać – podobnie jak w obecnej perspektywie finansowej UE 2007-2013 - kluczową rolę we wspieraniu ochrony środowiska w Polsce. Dotyczy to zarówno środków Funduszu Spójności w ramach programu krajowego, jak i środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - w ramach innych programów krajowych oraz regionalnych.
Ostatnio dodane artykuły:

Oszczędność energii
Gospodarka odpadami w województwie zachodniopomorskim – rozwiązania systemowe
Fundusz finansuje działania beneficjentów, które zmierzają do zminimalizowania ilości składowanych odpadów oraz odzyskiwania i przetwarzania surowców wtórnych. Dużego znaczenia nabierają również przedsięwzięcia związane z zapobieganiem powstawaniu odpadów i likwidacją nieefektywnych składowisk.
Ostatnio dodane artykuły:

Zagrożenia energetyczne
Podsumowanie POIiŚ
Sfinansowanie projektu przy udziale środków unijnych jest procesem dość trudnym i skomplikowanym chociażby ze względu na to, że trzeba spełnić szereg kryteriów aby otrzymać dofinansowanie. Sama realizacja przedsięwzięcia również wymaga przestrzegania warunków umowy i wytycznych wynikających z licznych rozporządzeń unijnych. Zatem pojawia się pytanie: czy warto? Oczywiście, że warto, bo dla każdego podmiotu nie ma lepszego źródła finansowania niż dotacja unijna. Ponadto Beneficjenci, którzy sięgnęli po te środki wiedzą , że Fundusz jako Instytucja Wdrażająca dysponuje doświadczoną kadrą, która wspiera Beneficjentów nie tylko merytorycznie, ale również proponuje różnego rodzaju rozwiązania pozwalające na ustalenie korzystnego montażu finansowego dla planowanej inwestycji. Kładziemy duży nacisk na budowanie relacji z naszymi Beneficjentami, bo mamy do osiągnięcia wspólny cel – chronić nasze środowisko dla przyszłych pokoleń.
Ostatnio dodane artykuły:

Dodatkowe informacje o energii
Lider Ekologii 2014
Półtora miliona złotych otrzymają w tym roku zachodniopomorscy liderzy ekologii. Rusza trzecia edycja konkursu organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
Ostatnio dodane artykuły:
Świeże informacje wprost do twojej skrzynki! Zapisz się na nasz newsletter:
Format wiadomości:
Zwykły tekst
HTML
Wydarzenia gospodarcze
Subskrybuj kanał Wydarzenia kanał rss
Ostatnio na forum
SSubskrybuj kanał Nowości na forum kanał rss
Najpopularniejsze tematy
SSubskrybuj kanał Nowości na forum kanał rss
Nasi Partnerzy
Wavin Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Atlas Copco Bison Consulting Wydawnictwo Dashofer Hydrochemia Instytut Nafty i Gazu Politechnika Koszalinska Politrade Vattenfall Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Trokotex Instytut Chemii Nieorganicznej Fundacja Poszanowania Energii Johnson Controls Poleko

O nas

Serwis Energia.org.pl - odwiedzany przez przedsiębiorców, urzędników, kadrę naukową i wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami związanymi z energią alternatywną. Co miesiąc portal odwiedza ponad 12 000 – 20 000 specjalistów ochrony środowiska. Serwis odwiedziło już ponad 150 000 unikalnych użytkowników z całej Polski (dane źródło: stat.pl / Google Analytics).

Co miesiąc nasze serwisy odwiedza ponad 100 tysięcy osób. Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym stowarzyszeniem prowadzącym tego typu działalność. Mamy nadzieje że korzystanie z serwisu przyczyni się do rozwoju państwa firm, instytutów naukowych, programów ekologicznych prowadzonych w jednostkach samorządu terytorialnego. Jesteśmy przekonani, że aktywne korzystanie z serwisu poszerzy wiedzę z zakresu ochrony środowiska.

Ważne informacje: pliki cookies . ochrona prywatności . reklama . regulamin . współpraca
Nasze pozostale serwisy: energia.org.pl . odpady.org.pl . proekologia.pl
Nasz adres: ul.Przyszłości 31/2, 70-893 Szczecin, biuro@zieloni.com.pl, tel.888 285 285